ویژگی یک پوستر یا بنر تبلیغاتی گیم !

ویژگی یک پوستر یا بنر تبلیغاتی گیم !

وقتی سخن از بازی های کامپیوتری به زبان می آید در کنار آن مباحث مرتبط با خلاقیت در اثر ها به وجود می آید . گیم یا بازی های رایانه ای هر روز دچار تحول و قدرت نمایی بیشتر می شوند و همین موضوع راه را برای خلاقیت باز میکند .

امروز در وب سایت دنیای بازی تمایلی به پرداختن به محتوا یک بازی رایانه ای نداریم بلکه میخواهیم به صورت ویژه به پوستر ها و تبلیغات بنری که در این چارچوب صورت میگیرد اشاره داشته باشیم .

پارسی طرح

همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم خلاقیت در بازی ها به خوبی به چشم میخورد و همین موضوع نشان می دهد که شما مخاطبتان سخت پسندی دارید و باید برای رضایت آن ها نهایت تلاش خود را به کار گیرید . این موضوع باید در طرح های گرافیکی شما کاملا به چشم آید .

اگر شما بخواهید یک × طراحی گرافیکی شیک و کاربر پسند مناسب برای تبلیغات بنری × داشته باشید باید از نظر خلاقیت نظر مخاطب را جلب نمایید .

از کلیشه ها گذر کنید و به ایده های جدید روی آورید با این کار کمک خوبی به تبلیغات خود کرده اید . امروزه در بازی هایی که در دنیای گیم به انتشار در می آیند شما پوستر و تبلیغات با کیفیت بالایی را شاهد هستید . همانطور که از گرافیک بصری متن بازی ها می بینیم در پوستر این بازی ها باید نشانه ای از این گرافیک به چشم آید .

تاثیر بنر یا پوستر تبلیغاتی در فروش بازی ها :

بنرها نقش بزرگی در موفقیت و فروش دارند این را می توان به نقل از تجربه فروشندگان و افرادی که در این حوزه فعال هستند بگوییم .

برای مثال وقتی شما درباره یک بازی با گرافیک بالا و جذاب از نظر محتوا و بصری صحبت کنید باید بتوانید تصویری ایجاد نمایید که به خوبی پیام مفهومی بصری این بازی را به مخاطب منتقل سازد . از همین رو نقش پوستر و بنر یک بازی موثر تر از گذشته می شود و خلاقیت و کیفیت هنری است که می تواند این عمل را اجرا نماید .

برای طراحی لوگو بازی های رایانه ای اینجا کلیک نمایید و نمونه کارهای پارسی طرح ایرانیان را مشاهده کنید }

آیا طراحی پوستر بازی کاری سخت و دشوار است ؟

شاید برای بسیاری از طراحان گرافیک که این مطلب را میخوانند سوال باشد که میزان سختی و پیچیدگی در ساخت پوستر های بازی چه میزان است و چه راهکاری برای حل مشکلات پیش رو در این زمینه پیشنهاد می شود .

توجه داشته باشید درست است که بنرهای تبلیغاتی بازی های کامپیوتری از خلاقیت بالا بهره می گیرد اما در بسیاری از مواقع شما کار سختی و پیچیده ای پیش رو ندارید و تنها با هنر به کار گیری از عناصر و تصاویر و با کمی ویرایش تصاویر در نرم افزاری نظیر فتوشاپ به هدف خود می رسید .

ساخت وب سایت بازی های کامپیوتری با بهترین شیوه ی کد نویسی در پارسی طرح ایرانیان )

حال چگونه به چنین موضوعی دست یابید را می توانید در ادامه بخوانید :

انجام این کار گاها بسیار ساده است ُ اگر توجه کرده باشید حتی در بازی های بسیار پرطرفردار مانند    call of duty , fifa , pes  ) و بسیاری دیگر از بازهای پر مخاطب پوستر های تبلیغاتی برگرفته تصاویر داخلی بازی ها می باشد . به این صورت دیگر نیازی به ساخت مجدد تصاویر و ایجاد یک پوستری بصری خلاقانه نیست و تنها با استفاده از تصاویر اسکرین شده از داخل بازی نمای پوستر ایجاد می شود .

انجام این کار را نمی توان یک عیب یا ایراد دانست بلکه در بسیاری از مواقع به عنوان راه کار فوق العاده تاثیر گذار به شمار رفت و تاثیر خوبی برای روی مشتریان این بازی ها می گذارد .

برای اثبات این صحبت کافی است سری به فروشگاه های بازی در سراسر شهر بزنید . متوجه خواهید شد که تا میزان وقتی شما یک پوستر بازی را میبینید بر روی شما تاثیر میگذارد و شاید در ابتدا اولین چیزی که نظر شما را جلب کند تصویر روی جلد سی دی و کیفیت گرافیکی بازی است .

این مطلب را تا این قسمت به پایان می رسانیم و شما دعوت میکنیم به لینک های زیر مراجعه نمایید .

https://parsitarh.com

https://parsitarhplus.ir

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

مزایای خرید رپورتاژ آگهی با کیفیت

خرید رپورتاژ آگهی

در این مقاله قصد داریم به معرفی اجمالی المان های اصلی رپورتاژ اگهی و مزایای خرید رپورتاژ اگهی صحبت کنیم. ابتدای این مقاله را با یک مثال برای شما پیش خواهیم برد. شما خود را …

ادامه توضیحات

قیمت عسل

عسل

قیمت عسل  برای استخراج عسل ، درپوش هایی که توسط زنبورهای خانه روی سلول ها قرار می گیرد قطع می شود. پس از جدا شدن قفل ها ، فریم ها در استخراج کننده قرار می گیرند. استخراج …

ادامه توضیحات

نرده حفاظ آهن سازه

نرده حفاظ آهن سازه

نرده حفاظ آهن سازه حفاظ اکاردئونی درب آپارتمان که به صورت خلاصه آن را درب اکاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند معمولاً جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک …

ادامه توضیحات

محصولات زیرا حتما ببینید ...