logo2.png
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

آشنایی با کتاب های الکترونیک

کتاب های الکترونیک

کتاب های الکترونیک

در مورد ایبوک ها یا همان کتاب های الکترونیک چه می دانید؟ از گذشته حمل و نقل تعداد زیادی کتاب برای افراد علاقه مند به مطالعه مشکل بود، اما چاره چیست؟ در واقع موضوع نیز همین است امروزه یک چاره راهگشا ایجاد شده است که به شما اجازه می دهد هزاران کتاب و چندین کتابخانه را در یک گوشی هوشمند به عنوان کتاب الکترونیکی داشته باشید.

کتابچین یکی از مراجع معتبری است که جدید ترین محتوا در زمینه های مختلف در اختیارتان قرار می دهد.

EBook های کتابچین انواع مختلفی دارند و شما می توانید آن ها را با قالب بندی های مختلف در دنیای اینترنت بیابید.

می توانید انواع فایل ها با فرمت های HTML, PDF و حتی EXE از کتاب ها را داشته باشید و آن ها را روی سیستم عامل های مختلف نصب کنید.

مرجع فارسی دانلود کتاب الکترونیکی

اگر به دنبال گنجینه بزرگ دانلود کتاب هستید، خوب شما خوش شانس هستید، به محتوای خوبی رسیده اید، قصد داریم سایتی برای دانلود کتابهای رایگان فارسی را به شما معرفی کنیم که امکانات کم نظیری را در سطح بین الملل ارائه می دهد.

در سایت کتابچین می توانید از لینک زیر به بخش کتابهای رایگان وارد شوید.

ورود به بخش کتاب های رایگان

استفاده از این فرهنگ موجب رشد و ارتقاء سطح ادبی و علمی در انسان ها می شود، آن ها به صورت ناخودآگاه می توانند بهتر از ما صحبت کنند، به این دلیل است که دایره لغات آن ها گسترش یافته و در واقع توانسته اند ذهن خود را مدام تمرین دهند. ذهن نیز مانند بخش های فیزیکی بدن ما اگر مدت زمان طولانی درگیر کار نباشد ممکن است از حالت عادی و روند معمول خارج گردد. دسترسی به گنجینه های بزرگ کتاب های علمی، فرهنگی، تاریخی، سیاسی و انواع رمان ها حالا به لطف تکنولوژی سهل تر شده است. چاپ کتاب های کاغری محدودیت هایی داشت که حالا برچیده شده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. آراد گفت:

    بسیار عالی

شناسه نوشته: 835
امیر پروانه
امیر پروانه

امیر پروانه هستم طراح گرافیک و قالب وردپرس، از سال 1396 وبسایت دستیار وب رو ایجاد کردم تا گامی در پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی برداشته باشم

آرشیو نوشته ها