logo2.png

پیگیری فایل های خریداری شده از سایت فول فایل

 

پشتیبانی

 

توجه : تماس و پشتیبانی تنها مربوط به فایل های خریداری شده از درگاه سایت فول فایل می باشد و شامل فایل های رایگان نمی شود.

 

همانگونه که مطلع می باشید ، تمام پروژه ها و مقالات سایت به صورت کامل و با فرمت pdf و همچنین رایگان و بعضا پولی قابل دانلود می باشد و نیز فایل های ویرایش شدنی (فایل word) این پروژه ها و مقالات و … به صورت آنی بعد از خرید قابل دانلود می باشد.

فایل های خریداری شده به صورت word ، با فرمت doc ذخیره شده اند تا روی انواع سیستم ها بدون هیچ مشکلی باز شود.همچنین متذکر میشویم فایل های خریداری شده فاقد لوگو و آدرس سایت می باشد.در فایل های رایگان لوگو و آدرس سایت بر روی فایل ها قرار داده شده است.فقط کافیست قبل از باز نمودن فایل خریداری شده ، فونت های لازمه جهت نمایش هرچه بهتر آن را روی سیستم خود نصب نمایید.

اگر پروژه ای از سایت فول فایل خرید نموده اید و به هر دلیلی نتوانستید آن را دانلود نمایید کافیست اطلاعات خواسته شده را از پنل کاربری بخش تیکت ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم توسط مدیران سایت فول فایل انجام گیرد.

1- نام فایل

2- ساعت و تاریخ دقیق خرید

3- شماره تراکنش

4- ایمیل ثبت شده برای خرید


به نکات زیر توجه فرمائید:

– همزمان با خرید شما و پرداخت وجه موفق به صورت آنلاین، فایل به صورت خودکار و در لحظه به ایمیل شما ارسال می شود. لذا در صورتی که پس از پرداخت، موفق به دانلود فایل از داخل سایت نشدید می توانید از داخل ایمیل خود اقدام به دانلود آن نمائید. توجه داشته باشید که برای این منظور باید در زمان خرید ایمیل صحیح خود را وارد کرده باشید. همچنین در صورتی که در شاخه inbox ایمیل خود فایل را نیافتید شاخه spam یا junk را نیز بررسی نمائید.

– در صورتی که پس از پرداخت، لینک دانلود فایل به شما ارائه نشد بدین معنی است که شما مراحل پرداخت خود را تا پایان تکمیل ننموده اید. لذا قبل از ارسال پیام، از کسر وجه از حساب خود مطمئن شوید. سپس در صورتی که وجه از حساب شما کسر شده بود و ظرف مدت 1 ساعت توسط بانک به حساب شما باز نگشت پیام خود را به همراه نام فایل دانلود شده و تاریخ و زمان دقیق پرداخت را از پنل کاربری بخش تیکت ارسال نمائید تا پیگیری لازم در این خصوص انجام شود.

– کلیه فایل های Word داخل سایت قابلیت ویرایش دارند. لذا در صورتی که امکان ویرایش آنرا نداشتید پس از باز کردن فایل ابتدا باید بر روی دکمه Enable Editing در نوار زرد رنگ بالای نرم افزار Word کلیک کنید تا امکان ویرایش فایل برای شما فراهم شود.

در صورتی که فایل دانلود شده با پسوند rar بوده و در سیستم شما باز نمی شود از نرم افزار winrar که لینک دانلود آن در زیر آمده برای باز نمودن آن استفاده نمائید:

 

DOWNLOAD (for Windows) DOWNLOAD (for Android)

 


نکته مهم

در صورتی که پس از  کلیک بر روی قسمت دانلود در سایت فول فایل به سایت همکار منتقل شدید و اقدام به خرید نمودید.

میتوانید از اطلاعات تماس سایت همکار جهت پیگیری خرید و برقراری با پشتیبانی سایت اقدام نمایید.

در بخش مشخصات محصول هم پشتیبان و شماره تماس پشتیبان قیده شده می باشد.